Onze medewerkers

Chris Boone

Chris Boone

  • Vestigingsdirecteur Heyboer


  • 06-53937107
  • chris.boone@heyboerbv.com
Gert-Jan Oosterhuis

Gert-Jan Oosterhuis

  • Akkerbouw gangbaar en bio


  • 06-22016449
  • gertjan.oosterhuis@heyboerbv.com
Hans Ardon

Hans Ardon

  • Akkerbouw gangbaar en bio


  • 06-51909919
  • hans.ardon@heyboerbv.com
Kees Claassen

Kees Claassen

  • Akkerbouw gangbaar en bio. Loonwerk algemeen


  • 06-22809115
  • kees.claassen@heyboerbv.com
Marko van der Klooster

Marko van der Klooster

  • Bloembollen


  • 06-51980319
  • marko.v.d.klooster@heyboerbv.com
Rien Sinke

Rien Sinke

  • Akkerbouw gangbaar en bio


  • 06-13142025
  • rien.sinke@heyboerbv.com
Sjaak Besseling

Sjaak Besseling

  • Planning spuitwerk en Bloembollen


  • 06-13700042
  • sjaak.besseling@heyboerbv.com
Sjors Balk

Sjors Balk

  • Bloembollen


  • 06-10672677
  • sjors.balk@heyboerbv.com
Aad van Maldegem

Aad van Maldegem

  • Fruitteelt en vruchtboomkwekerij


  • 06-30995882
  • aad.van.maldegem@heyboerbv.com
Leon Rommens

Leon Rommens

  • Akkerbouw gangbaar en bio


  • 06-58849083
  • leon.rommens@heyboerbv.com
×